HELEN SEWARD - Итальянская профессиональная косметика.


HELEN SEWARD - Итальянская профессиональная косметика.

 

Helen Seward  компанія спеціалізується на професіональних продуктах для волосся. Створена у 1969 році в Мілані. З того часу компанія продовжує свою роботу у тісній співпраці з міжнародними партнерами, для швидкої реакції на все більш зростаючі вимоги конкурентного ринку. Helen Seward досліджує та розробляє великий сегмент продуктів маючи за мету отримати іноваційні та високоефективні препарати для покращення роботиу парикмахерів, а також для домашнього використання. Виробництво здійснюється в суворій відповідностіо з діючими стандартами, з застосуванням сертифікованих процедур та забезпеченням на кожному етапі процесу найвищих с стандартів якості. 

В розрбках компанія використовує біологічно эфективе рішення для догляду за волоссям GREENMIND. Ця технологія відновлює давні середземноморські традиції, відкриваючи сучасну концепцію красоти, поєднуючи в собі максимальну эфективність та турботу про людину. Найкращі натуральні компоненти з країн середземноморського регіону, отримані методами, які дають змогу зберегти незмінними їх характеристики і властивості, компонуються із високотехнологічними активними добавками останнього покоління з метою разрабки іноваційних формул та професійних продуктів для догляду за волосся.                               

Helen Seward створює і розвиває свої власні колекції моди підкріплюючи всебічною технічною  та стилістичною підтримкою, вплоть до програм навчання.

Компанія виробляє професійну косметику для волосся: для окрашування волосся, для лікування волосся, сонцезахисні засоби і стайлінг, а також чоловіча лінійка для волосся. Продукти розроблені на основі багаторічного досвіду, відповідают високим стандартам екологічно чистоти ефективності і безпеки і, звичайно з елементами гламуру! Кажнийд новий продукт являє собою синтез між  природою та технологією, між традицією і  іноваціями. Натуральні компоненти з середномор'я в пакеті з високотехнологічними компонентами останнього покоління створюють  досконалі продукти догляду у відповідності з сучасними тенденціями та потребами и ринку. Helen Seward також досліджує і розробляє повний асортимент косметики для волосся для домашнього використання!  

 


Сравнение товаров (0)Ваша скидка: -10%
Крем для бритья Helen Seward DOMINO – 150 мл.
Ваша скидка: -10%
Маска аргановая спрей HELEN SEWARD Argan Mask Spray - 150 мл.
Ваша скидка: -10%
Шампунь лифтинговый HELEN SEWARD Lifting Shampoo 14/S - 1000 мл.
Ваша скидка: -10%
Шампунь укрепляющий для слабых волос Helen Seward DOMINO.
Показано с 1 по 20 из 267 (всего 14 страниц)